NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

relacja z placu budowy

03.07.2018 r.


Relacje z placu bodowy

Wydarzenia z ostatniej chwili - relacje z placu budowy. Przedstawiamy Państwu postęp zaawansowania prac na obiekcie Grzybowska 85 w Warszawie. Zapraszamy do relacji z inwestycji.

Grzybowska 85 - Warszawa

Aktualizacja 03.07.2018 r.

Z końcem czerwca zakończono prace montażowe związane wentylacją bytową przesiąków przeciwpożarowych a także oddymianiem garaży, uruchomiono przyłącze wody, oraz „uzbrojono” instalację hydrantową. W połowie lipca inwestycja została odebrana przez Państwową Straż Pożarną oraz Państwową Inspekcję Sanitarną. W obecnej chwili kończymy monitować wodomierze wody ciepłej i zimnej a także liczniki ciepła na instalacji C.O. Na początku września zamontowane zostaną zawory termostatyczne na grzejnikach.


Grzybowska - realizacje Grzybowska - realizacje Grzybowska - realizacje

Grzybowska - realizacje Grzybowska - realizacje Grzybowska - realizacje

Grzybowska - realizacje Grzybowska - realizacje

Aktualizacja 22.05.2018 r.

Z początkiem kwietnia zakończyliśmy montaż instalacji pod posadzkowej dla celów Centralnego ogrzewania oraz wody pitnej na inwestycji Apartamenty Grzybowska 85. Instalacja wykonana jest przy zastosowaniu systemu KAN-therm PUSH.

W połowie kwietnia zakończyliśmy montaż izolacji ognioodpornej Conlit na kanałach wentylacyjnych, obecnie prowadzone są prace związane z montażem baterii i klap przeciwpożarowych firmy Mercor. Już wkrótce zostanie ukończony montaż grzejników firmy Cosmo. Z końcem maja zakończymy izolację rur wełną mineralną Rockwool. Od początku maja rozpoczęto montaż kanałów samonośnych w technologii Promat oraz montaż Jet fanów (wentylatorów strumieniowych) Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji zdjęciowej na naszym profilu facebook'owym z realizowanych przez nas prac. Sprawdź nasz profil na facebook'u


Wróć do strony głównej serwisu