NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

ZIO-MAX sponsorem tytularnym GKS Nowiny

06.08.2019 r.


ZIO-MAX sponsorem tytularnym GKS Nowiny

Z przyjemnością i satysfakcją informujemy, że Nasza firma została sponsorem tytularnym klubu sportowego GKS Nowiny. W nadchodzącym sezonie logo firmy znajdzie się na koszulkach meczowych a nazwa firmy wejdzie w skład nazwy klubu, tworząc GKS ZIO-MAX Nowiny.

- Bardzo się cieszę, że pozytywnie zakończyliśmy rozmowy z właścicielem firmy ZIO-MAX, Marcinem Ziopają. Plany i cele klubu przedstawione Panu Marcinowi zaowocowały tym, że w najbliższym sezonie, markę i prestiż klubu będziemy budować razem - powiedział nam Przemysław Cichoń, prezes klubu GKS Nowiny.

- Od kiedy pamiętam sport był obecny w moim życiu. W czasach szkolnych uprawiałem aktywnie różnego rodzaju dyscypliny. Mam sentyment do tego klubu ponieważ jako junior byłem aktywnym zawodnikiem GKS Nowiny i bardzo miło wspominam te czasy. Wizja przedstawiona przez nowy zarząd klubu, a w szczególności aspekt pracy z grupami młodzieżowymi przekonał mnie do podjęcia współpracy z klubem i wspierania go finansowo – mówi Marcin Ziopaja, właściciel ZIO-MAX.

Klub GKS „NOWINY” jest Stowarzyszeniem, którego tradycje sięgają roku 1974. Klub w swojej bogatej historii brał udział w rozgrywkach IV ligi oraz klasy okręgowej, w której występuje obecnie. Obecnie głównym celem GKS „NOWINY” jest aktywny udział w rozgrywkach piłkarskich na szczeblu wojewódzkim i krajowym. Klub organizuje również różne formy aktywnego wypoczynku zawodników w czasie ferii zimowych oraz wakacji np. obozy sportowe dla poszczególnych grup wiekowych. Priorytetem Klubu jest krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży należącej do GKS „NOWINY”, wychowywanie przez kulturę fizyczną i sport oraz propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia wśród wszystkich zawodników.

Wróć do strony głównej serwisu
Sprawdź nasz profil na facebook'u