NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

wymiana floty samochodowej

25.05.2017 r.


Cykl warsztatów - Zarządzania przez Cele

11 i 12 maja 2017 roku zakończyliśmy w Naszej firmie sześciodniowy cykl Warsztatów Zarządzania przez Cele, których odbiorcami była kadra menedżerska. Spotkania odbywały się w dwudniowych cyklach w odstępach dwutygodniowych. W warsztatach uczestniczyło ponad 20 osób, dlatego sesje odbywały się poza biurem, a konkretnie w salach Kieleckiego Parku Technologicznego przy ulicy Olszewskiego.


Jednym z głównych celów zebrań było podniesienie jakości oraz skuteczności komunikacji, wzrost kompetencji Naszej kadry menadżerskiej.

Szerokie spektrum wiedzy i doświadczenia osoby szkolącej pozwoliło nam nie tylko uzyskać wiadomości m.in. z zakresu komunikacji, technik zarządzania, ale również przećwiczyć w praktyce pewne schematy zachowań i rozwiązań – mówi Marcin Bełkowski, jeden z uczestników warsztatów. Prowadzący posiada doświadczenie, którym podczas szkolenia chętnie się dzielił, podawał ciekawe przykłady, przedstawiał poglądy zarówno z punktu widzenia teoretycznego jaki i praktycznego. Wielość przykładów pozwoliła na ugruntowanie i rozszerzenie wiedzy – dodaje Marcin.

W ramach warsztatów pracowaliśmy również nad strategią firmy na najbliższe 4 lata działalności - wyznaczyliśmy konkretne plany, ustaliliśmy szereg rozwiązań do stosowania w przyszłości. Efektem Naszych spotkań jest m.in. zaktualizowana wizja i misja firmy.

Wróć do strony głównej serwisu
Sprawdź nasz profil na facebook'u